Header

Kim Kardashian reagon ndaj diss-it të Taylor Swift

Kim Kardashian dëshiron që Taylor Swift të “ecë përpara” nga grindja e tyre shumëvjeçare pasi këngëtarja publikoi një diss për themeluesen e Skims në albumin e saj të 11-të në studio, “The Tortured Poets Department”.

Një burim i brendshëm i tha People të martën se Kardashian  ka “përfunduar” dramën dhe mendon se është koha që fituesesja e Grammy-t të ndalojë.

“Kim nuk e kupton pse Taylor vazhdon ta ngrejë atë”, thotë burimi. “Kanë kaluar vite

Taylor i befasoi fansat të premten duke publikuar jo një por dy albume, ky i fundit përfshinte një këngë me sa duket për situatën e saj me Kim.

Në këngë, Swift pretendon se “lufta” e tyre nuk ishte aspak e drejtë. “Gjatë gjithë asaj kohe që ti po më sulmoje, unë po ndërtoja diçka”, thotë ajo në tekst. “Dhe nuk mund ta fal mënyrën se si më ke bërë të ndihem”.

You may also like ...