Header

Fero e dhunoi dhe kërcënoi, reagon për herë të parë Arbenita

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është bërë aktive pas ngjarjes së rëndë që i ndodhi me Feron. Ky i fundit ka përfunduar në burg, ku do kryejë 1 muaj paraburgim pasi akuzohet për veprën penale “dhunë në familje”.

Një ditë pas ngjarjes, Arbenita ka shkruar në rrjetin social “Instagram”: U ktheva”.

Mesa duket ajo s’do të komentojë më shumë për ngjarjen që u bë kryefjalë që prej ditës së djeshme.

Sipas mediave të Kosovës, dhuna është zhvilluar në banesën e tyre në Gjilan. Situata mes tyre u përshkallëzua deri në përdorimin e forcës fizike. Fero e ka dhunuar, goditur me grushte e më pas i ka thyer edhe telefonin modeles së njohur.

Ajo është larguar nga banesa bashkë me vajzën e vogël, Nina.

You may also like ...