Header

“Këmbëngula për numrin”, Travis Kelce përshkruan se si filloi romanca me Taylor Swift

Taylor Swift dhe Travis Kelce janë çifti më i përfolur i showbizit të huaj të momentit, me yllin e popit që po shijon lojën e tij me Kansas City Chiefs.

Kelsey bëri një referencë të rrallë për marrëdhënien e tyre në një intervistë me Wall Street Journal Magazine.

Ai zbuloi se kishte njerëz në rrethin e yllit të popit që u përpoqën ta bënin atë t’i kushtonte pak vëmendje kur ai shkoi ta shikonte atë në turneun Eras. Ai gjithashtu pranoi se  i kërkonte me këmbëngulje të shkëmbente numrin.

34-vjeçari nuk e dinte se kush i bëri saktësisht hapin në fund, por kuptoi se shanset e tij kishin ndryshuar kur një ditë shikoi celularin dhe pa një mesazh. Taylor Swift ia kishte dërguar.

Kelsey tha gjithashtu, “Isha mjaftueshëm me fat që e detyrova [Swift] të më afrohej”.

Edhe pse kishte një zë që takimi i tyre i parë ishte në hapjen e shtëpisë së Kansas City Chiefs në shtator, atleti konfirmoi se ata tashmë kishin dalë për darkë më herët.

“Kur e takova në Nju Jork, ne kishim biseduar tashmë, kështu që e dija se mund të kishim një darkë të këndshme dhe një bisedë dhe çfarëdo që të vinte prej andej”, tha partneri i Taylor Swift.

You may also like ...