Header

Njerëzit po e cilësojnë veshjen e Kim-it si ‘më të keqen e të gjitha kohërave’

Shfaqja e parë e modës e Pharrell Williams si dizajner i Louis Vuitton për koleksionin e meshkujve ishte vërtet një ngjarje e madhe, por edhe veshja e Kim Kardashian nuk mbeti jashtë vëmendjes.

Ndryshe nga ç’e prisnim të shfaqej, Kim Kardashian erdhi e veshur sportive në shfaqjen e modës së Louis Vuitton, ku Pharrell Williams si dizajneri i ri, prezantoi koleksionin e meshkuujve.

Kim Kardashian turns heads in a skintight green crop top at Louis Vuitton's  PFW show | Daily Mail Online

Kim u shfaq e veshur me një palë reçipeta sportive, streçe në po të njëjtin dizajn dhe me një çantë rreth belit që një Zot e di se ç’funksion ka.

Të mos harrojmë pallton e gjatë deri në dysheme.

Look-u u kompletua me një palë sandale/shapka transparente me takë.

21metgala on Twitter: "Kim Kardashian at the Louis Vuitton Spring 2024  Menswear Collection Runway Show. https://t.co/53Lfx4T7d4" / Twitter

Me dhjetëra njerëz në Twitter kritikuan veshjen dhe disa e cilësuan si “veshjen më të keqe të saj të të gjitha kohërave”.

“Mendova se ishte një statujë dylli,” shkroi dikush. “Kim, ndërro stiliste,” tha një tjetër.

Kardashian iu bashkua disa prej yjeve më të mëdhenj të Hollivudit – duke përfshirë Zendaya, Beyoncé dhe Rihanna – për të parë shfaqjen e parë të Pharrell Williams si dizajner i koleksionit të meshkujve në LV.

 

You may also like ...