Header

Joe Jonas në një romancë të re dashurie?

Joe Jonas u pa duke u larguar nga i njëjti aeroport në Cabo San Lucas, Meksikë, me modelen Stormi Bree në mes të divorcit të tij nga Sophie Turner.

Në fotot e marra nga Page Six, muzikanti i Jonas Brothers dhe Bree, mbërritën në aeroportin privat të mërkurën për t’u larguar nga vendi. Është e paqartë nëse ata u larguan me të njëjtin fluturim.

Dalja e këngëtarit të DNCE vjen gjatë divorcit të tij të vazhdueshëm nga Turner, me të cilin u martua në vitin 2019. Joe bëri kërkesë për divorc nga aktorja e “Game of Thrones në shtator pas katër vitesh martesë.

Në atë kohë, babai i dy fëmijëve pretendoi në dokumentet e gjykatës se martesa e tyre ishte “shkatërruar në mënyrë të pakthyeshme”. Që nga ndarja e tyre, dyshja është përfshirë në një betejë të shëmtuar për kujdestarinë mbi dy vajzat e tyre: Willa, 3, dhe Delphine, 1, me Turner që paditi ish-in e saj për “kthimin e menjëhershëm” të fëmijëve të tyre në Angli.

Ish çifti përfundimisht arritën në një zgjidhje në lidhje me kujdestarinë e vajzave të tyre.

“Pas një ndërmjetësimi produktiv dhe të suksesshëm, ne kemi rënë dakord që fëmijët do të kalojnë kohë në mënyrë të barabartë në shtëpitë e dashura si në SHBA ashtu edhe në MB,” tha dyshja në një deklaratë për Page Six në tetor. “Mezi presim të jemi bashkëprindër të shkëlqyer.”

You may also like ...