Header

Granit Xhaka publikon foton emocionuese në katër mujorin e vajzës

Ditën e sotme vajza e futbollistit të njohur Granit Xhaka, mbush katër muaj që ka lindur.
“Gëzuar katër mujorin engjëlli im i bukur. Ne të duam shumë, shpirti i babit dhe mamit”, shkruan Xhaka,duke publikuar një fotografi ku shihet në det me të shoqen dhe vajzën.
Ayana duket se e ka zbukuruar jetën e familjes Xhaka, dhe këtë gjë prindërit e rinj e tregojnë vazhdimisht në rrjetet sociale.
Graniti dhe Leonita u bënë prindër për herë të parë më 7 nëntor, pas martesës së kurorëzuar rreth dy vite më parë

You may also like ...