Header

Georgina veshi fustane ‘shqiptare’ në Sanremo

Mbrëmjen e kaluar, partnerja e Cristiano Ronaldo-s, Georgina Rodriguez shkëlqeu në festivalin “Sanremo”, ku prezantoi krah italianit Amadeus dhe moderatores shqiptare Alketa Vejsiu.

Georgina tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj, duke ndërruar tre fustane brenda natës, ndërsa dy prej tyre ishin të stiluar nga stilistja e njohur Lia Stublla.

Vetë Lia ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram fotot e Georgina-s, duke treguar se fustanet që i dhanë aq shumë shkëlqim janë punim i saji.

Edhe Alketa, fustanin e dytë e kishte nga Valdrin Sahiti. Sa shumë emra dhe suksese shqiptare nëpër botë, çfarë krenarie.

View this post on Instagram

Gorgeous @georginagio?? wearing LS in SANREMO 2020 ??

A post shared by LS (@liastubllaofficial) on

View this post on Instagram

@georginagio in Sanremo second look by @liastubllaofficial ????

A post shared by LS (@liastubllaofficial) on

You may also like ...