Header

Gisele Bündchen nuk është aspak e lumtur për lidhjen ish-burrit të saj me Irina Shayk

Me thashethemet dhe fotot që qarkullojnë të futbollistit dhe modeles, fansat e kampionit të Super Bowl mund të pyesin: çfarë mendonte Gisele Bündchen për Tom Brady dhe Irina Shayk?

Divorci i Bündchen dhe Brady tronditi në fund të vitit 2022 kur ata njoftuan se do të ndaheshin pas 13 vitesh së bashku. Tom konfirmoi divorcin në një postim në Instagram Story në atë kohë. Ai shkroi, “Ditët e fundit, unë dhe gruaja ime finalizuam divorcin nga njëri-tjetri pas 13 vitesh martesë. Ne arritëm në këtë vendim miqësisht dhe me mirënjohje për kohën që kaluam së bashku. Jemi të bekuar me fëmijë të bukur dhe të mrekullueshëm që do të vazhdojnë të jenë qendra e botës sonë në çdo mënyrë. Ne do të vazhdojmë të punojmë së bashku si prindër për të siguruar gjithmonë dashurinë dhe vëmendjen që meritojnë. “Ne arritëm në këtë vendim për t’i dhënë fund martesës sonë pas shumë konsiderate. Të bësh këtë është, natyrisht, e dhimbshme dhe e vështirë, siç është për kaq shumë njerëz që kalojnë të njëjtën gjë çdo ditë nëpër botë. Megjithatë, ne i urojmë vetëm më të mirat njëri-tjetrit ndërsa ndjekim çfarëdo kapitulli të ri në jetën tonë që ende nuk është shkruar. Dhe ne kërkojmë me dashamirësi privatësi dhe respekt ndërsa lundrojmë në atë që vjen në ditët dhe javët në vijim. Faleminderit.”

Çfarë mendon Gisele Bündchen për takimin me Tom Brady dhe Irina Shayk? Një burim i tha TMZ se ajo “nuk është aspak e lumtur” me çiftin. Megjithatë, në një tjetër postim të bërë nga faqja e thashethemeve, ata raportuan se një tjetër burim i afërt me modelen tha se: “Pse ajo nuk do të ishte e lumtur për Tomin? Ajo u divorcua nga ai. Është e dobishme për lirinë e saj që ai vazhdoi.”

You may also like ...