Header

‘Sounds of Silence’ koncerti recital i Arilenës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara ka dhënë një lajm fantastik për të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj.

Ariela Ara, e cila ishte përzgjedhura për të përfaqësuar Shqipërinë në ‘Eurovision’ do të mbaj një koncert recital live në Tiranë. Koncerti, i cili quhet “Sounds of Silence”, do të mbahet në sheshin “Nënë Tereza” pa publik, por ende nuk është bërë me dije se në cilën datë do të zhvillohet.

““Sounds of Silence” do të na bëjë të harrojmë për disa orë karantinën dhe situatën e vështirë të pandemisë” – ka shkruar këngëtarja në postim.

https://www.instagram.com/p/B_kvaYqH58f/

You may also like ...