Header

Kiara Tito poston foton e parë të Luizit me të voglën e tyre, Luna!

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë.

Vajza e tyre, Luna Mari ka ardhur në jetë këtë të martë dhe lajmin e ëmbël ata e kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram.

Ndërkohë, Kiara ka publikuar mëngjesin e sotëm foton e parë të Luizit me vajzën e tyre Luna.

Fotoja e parë e Luizit me vajzën!

Kujtojmë që Kiara dhe Luizi u njohën në edicionin e dytë të “Big Brother VIP” Albania dhe prej më shumë se një viti po shijojnë historinë e tyre të dashurisë,

 

 

You may also like ...