Header

Tjetër xing/ Kiara Tito apo Arbana Osmani?

Moderatorja Arbana Osmani kujdeset që çdo mbrëmje të “Prime”-t në “Big Brother VIP” të jetë e kuruar në çdo detaj të look-ut të saj.

Shpesh herë prezantuesja tërheq vëmendjen me veshjet e saj të cilat kanë çmime goxha të ‘kripura’ për t’u veshur vetëm për një natë.

Mirëpo, së fundmi ish-banorja e “Big Brother Vip”, Kiara Tito ka risjellë një veshje të Arbanës. Tito, e ftuar në “Big Brother Fan Club” u shfaq e veshur me reçipeta dhe një xhaketë sipër. Moderatorja duket mjaft këndshëm për syrin estetik, ama mjaft ndryshe nga paraqitja e saj në BBV, krah Luizit.

Me ndryshim nga ngjyra, Kiara zgjodhi të vishej me blu teksa reçipetat ia kemi parë edhe Arbana Osmanit në një prej daljet e saj në spektaklin e “BBV”, e veshur me kostum të bardhë.

Cila prej tyre duket më e bukur, Arbana Osmani apo Kiara Tito?

 

 

You may also like ...