Header

Iliri dhe Donaldi rikthehen sonte në shtëpinë e Big Brother

Dy ish-banorët e Big Brother VIP 1, Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj do të futen sonte në shtëpinë e BBV, ku i presin katër finalistët e këtij edicioni, Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi.

Këtë gjë e ka zbuluar moderatorja Arbana Osmani, përmes një postimi në “Instagram”.

Arbana lajmëroi ndjekësit që në darkë të jenë sy dhe veshë nga ekrani pasi dy ish- banorët do i bashkohen finalistëve, dhe ashtu si e do dhe tradita ata do të darkojë me banorët.

Edhe vetë Donaldi përmes një postimi në “Instagram”, ka konfirmuar që do jetë sonte në shtëpinë e BBV.

You may also like ...