Header

Ben Affleck inatoset nga deklarata e Britney Spears

Britney Spears ndezi një dramë të re me vetëm një koment për një foto të vjetër të sajën me Ben Affleck dhe Diane Warren duke lënë të habitur ndjekësit teksa pretendoi se kishe pasur një puthje mes saj dhe Ben.

Ben Affleck iu shmang pyetjes nga një paparac në lidhje me një puthje që Britney Spears pretendoi së fundmi dy shekuj më parë. Aktori nuk ishte i prirur të diskutonte për flirtin e supozuar.

“Mirëmëngjes, Ben! A është e vërtetë ajo që tha Britney Spears që ju djema ndatë një puthje? gazetari e pyeti Affleck. Me të dëgjuar pyetjen, aktori ndaloi se qeshuri dhe dukej i mërzitur teksa po shikonte për makinën e tij, e cila ishte e parkuar në rrugë.

Në fillim të kësaj jave, Spears shkoi në Instagramin e saj për të postuar një “foto të lezetshme” të saj me Affleck dhe kompozitoren Diane Warren. “Ai është një aktor kaq i mrekullueshëm. Pata nje puthje me Benin atë natë. Ishte cmenduri”… shkroi ajo në mbishkrimin e saj.

Fotografia në fjalë është shkrepur në vitin 1999, që do të thotë se romanca e supozuar ka ndodhur para marrëdhënies dyvjeçare të Spears me Justin Timberlake, e cila filloi po atë vit.

You may also like ...