Header

Capital T bie pre e grabitjes! Hajdutët i thyejnë xhamat e makinës dhe vjedhin laptopin

Reperi i njohur Capital T ka rënë pre e një grabitje. Ka qenë vetë këngëtari i njohur që ka ndarë pamjet nga makina, së cilës i është thyer xhami.

Capital T shkruan se i është vjedhur laptopi. Për shkak të vjedhjes së laptopit, Capital T thotë se nuk do e publikojë dot këngën e re ‘Pi Raki’.

‘Sot është e pamundur të publikohet projekti “Pi raki”. Prej një pakujdesie, në një moment të caktuar, laptopi është vjedh, na është thyer makina. Uroj që shumë shpejt të hyjmë në icloud për të rikthyer materialin. Momentalisht e kemi të pamundur. Më vjen shumë keq. Besoj për dy ditë, do lansohet, ose shpejt do ju njoftoj për datën e radhës. Ju kërkoj shumë falje dhe faleminderit shumë për përkrahjen’, është shprehur Capital T në video-mesazhin e tij.

Nuk publikoj dot këngën e re', Capital T bie pre e grabitjes! Hajdutët i thyejnë  xhamat e makinës dhe vjedhin laptopin - Shqiptarja.com

 

You may also like ...