Header

Butrint Imeri feston ditëlindjen dhe merr një dhuratë aq të veçantë sa nuk do t’ju shkonte mendja!

Sot feston ditëlindjen njëri prej këngëtarëve më të pëlqyer në showbizin shqiptar. Bëhet fjalë për Butrint Imerin, artistin e shumë hiteve muzikore i cili sot ka arsye për të festuar.

Butrinti e festoi ditëlindjen mbrëmjen e kaluar me miqtë dhe personat e zemrës. Përpos fotove nga atmosfera e krijuar, ai zbuloi dhe dhuratën e veçantë.

Njërën prej tyre e ka ndarë edhe me ndjekësit në Instagram. Jo, nuk është një makinë! Dhurata special për Butrintin është një kalë.

Dhurata ma speciale prej një miku ma special”,  shkruan Butrinti duke pozuar me kalin.

You may also like ...