Header

A e njihni? Është Kim Kardashian në klasë të 9

Kim është kthyer prapa në kohë.
Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të rrallë, të cilën e realizoi vite më parë.
Ky imazh i bukuroshes ishte shkrepur gjatë kohës kur ajo ishte në klasë të nëntë.
39-vjeçarja sot është një nga femrat më të komentuara nga bota e showbizit, e cila njihet për format trupore.
Kim është e martuar me Kanye West dhe bashkë kanë katër fëmijë.

You may also like ...