Header

Rituali i ‘frikshëm’ i Lady Gaga-s

Pasi u mungoi gjatë fansave të saj, Lady Gaga është kthyer me “Stupid Love” dhe menjëherë pas publikimit ka arritur miliona klikime.

Klipi u xhirua me iPhone në një shkretëtirë dhe këngëtarja duroi temperaturat e larta, por a e dini se çfarë bëri ajo pasi përfundoi xhirimet?
Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instastory ajo ka treguar se është future në një vaskë me akull dhe ka qëndruar për disa minuta në mënyrë që të rikuperohet.

Ky është një veprim që këngëtarja e bë shpesh herë, pas çdo situate të lodhshme.

Po ju a do të guxonit?

You may also like ...