Header

4 vite pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e fortë dhe i habit të gjithë

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre 4 vite më parë, një ndarje goxha e bujshme në showbizin shqiptar. Pas ndarjes shumica e çifteve nuk mbesin miq, por ndryshe ka ndodhur me Robertin dhe Norën.

I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Roberti i ka habitur të gjithë duke u shprehur se Norën e ka shoqe dhe do e ketë gjithmonë.

Robert Berisha: Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe.

Ai foli dhe për vajzën Rene, ku tha se kalon shumë kohë me të dhe e këshillon të jetë e dëgjueshme në raport me njerëzit më të mëdhenj se ajo në moshë.

You may also like ...