Header

Vesa ‘plas’ bombën: “Heidi po luan me ndjenjat e Romeos”

Ish-banorja e Big Brother Vesa Smolica ka qenë e ftuar në mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up”. Teksa ka treguar për rrugëtimin e saj në shtëpinë e “BBV3”, Vesa gjithashtu ka folur edhe për marrëdhënien mjaft të diskutuar midis Heidit dhe Romeos.

Ish-banorja është shprehur se Heidi është duke luajtur me ndjenjat e Romeos.
“Jam në mëdyshje që Heidi është duke luajtur me ndjenjat e Romeos. Nëse do e donte Romeon kaq shumë, nuk do më kishte nxjerrë jashtë. Unë i rrija pranë në ato momente shumë të vështira.”- ka thënë Vesa.

 

You may also like ...