Header

Vanessa Hudgens zbulon shtatzëninë në “Oscars 2024”

Vanessa Hudgens ka zbuluar se është në pritje të ëmbël në tapetin e kuq të Oscars.

Aktorja 35 vjeçare ka pozuar në tapetin e kuq me një fustan të zi të ngushtë  ku dukej barku i rrumbullakosur.

Hudgens dukej shumë bukur me barkun e rrumbullakosur teksa kishte zgjedhur një fustan të zi. Teksa pozonte për foto dhe bënte intervista në tapetin e kuq, nëna e ardhshme e përqafonte me duar barkun e rrumbullakosur, duke buzëqeshur nga urimet e shumta që merrte nga të pranishmit.

Ajo u martua me Seattle Mariners, Cole Tucker në dhjetor 2023 dhe me sa duket ishte shtatzënë në dasmë. Pas ceremonisë, Hudgens mori pjesë në festën e Oscars Vanity Fair me një fustan të tejdukshëm.

Kujtojmë që Vanessa Hudgens ishte në lidhje më parë me aktorin Austin Butler për gati tetë vjet përpara ndaheshin në janar.
Vanessa Hudgens Is Pregnant, Reveals Baby Bump to Host the Oscars 2024 Red  Carpet — See Photos | Teen Vogue
Vanessa Hudgens Announced Her Pregnancy With a Baby Bump Debut on the 2024  Oscars Red Carpet | Glamour
Vanessa Hudgens pregnant with first child, debuts baby bump while hosting 2024  Oscars red carpet

You may also like ...