Header

U përfol për një pritje të ëmbël, Luizi sqaron ndjekësit

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë duke shijuar udhëtimin e fituar në Bodrum gjatë eksperiencës së tyre në “Big Brother VIP”, teksa kanë qenë mjaft aktivë me postime në rrjete sociale duke na përditësuar me momentet e tyre së bashku.

Në një nga videot “live” gjatë pushimeve, Luizi ka cekur edhe një thashethem të
përhapur për një shtatzëni të mundshme të Kiarës, duke e mohuar.

“Këtu nuk kemi test shtatzanie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk është shtatzënë”- është shprehur Luizi duke hedhur poshtë një herë e mirë të gjitha komentet e pavërteta.

You may also like ...