Header

U fotografuan në momente romantike, kush është partneri i ri i Dafina Zeqirit?

Pas ndarjes nga Dj Geek, duket se Dafina Zeqiri ka gjetur sërish dashurinë. Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një foto e saj me partnerin e ri.

Në foton e siguruar nga “Indeksonline” ata shiheshin duke ecur bashkë të përqafuar rrugëve të Prishtinës, teksa personi në fjalë i dhuron një puthje në ballë artistes.

Por, kush është mashkulli misterioz që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares?

‘Prive.al’ shkruan se i dashuri i ri i Dafinës është Kreshnik Gjergji, një figurë jo e njohur në botën e showbiz-it.

Ai është biznesmen, në pronësi të të cilit figurojnë disa biznese në Kosovë. Një prej tyre merret me tregti me shumië të frutave dhe perimeve, kurse një tjetër sipërmarrje është e profilizuar në fushën e teknologjisë informative.

Vetë Dafina nuk ka reaguar në lidhje me lajmin.

You may also like ...