Header

Taylor Swift zbulon shkakun e ndarjes nga Joe Alwyn në këngën e re:

Taylor Swift  lë të kuptohet se çfarë e çoi në ndarjen e saj nga Joe Alwyn, ai nuk donte të martohej me të.

Fituesja e “Grammy” publikoi një këngë të re të titulluar “You’re Losing Me”, e cila është e disponueshme vetëm në disa kopje fizike të albumit të saj “Midnights (The Til Dawn Edition)”.

Taylor Swift's 'You're Losing Me': Fans React – Billboard

Ndonëse ajo ende nuk ka konfirmuar nëse kënga ka të bëjë me Alwyn-in, dyshja ndanë rrugët e tyre muajin e kaluar pas më shumë se gjashtë vitesh lidhje dhe Swift është e famshme për përshkrimin e marrëdhënieve të saj në këngë.

Në një frazë të këngës Swift pretendon se ka dhënë “ndjeshmëri të pafund” dhe përfundon me pranimin e saj: “As unë nuk do të martohesha me mua. Një kënaqësi e njerëzve patologjik. Kush donte vetëm ta shihje atë”, kjo ka mjaftuar që fansat të aludojnë që kjo është arsyeja pse ata i ndanë rrugët.

Edhe pse as Swift dhe as Alwyn, nuk e kanë adresuar publikisht ndarjen e tyre, një burim tha në prill se “nuk ishte dramatike”, duke shtuar se marrëdhënia thjesht nuk funksionoi”.

Sidoqoftë, Swift, në fillim të këtij muaji u përfol për “romancën e saj të re” me frontmenin e “The 1975”, Matty Healy dhe Alwyn thuhet se “ndihet i mërzitur dhe i shqetësuar” që ajo vazhdoi me lidhjet kaq shpejt.

You may also like ...