Header

Rihanna zbulon të vetmen gjë që nuk bën dot

Rihanna thotë se e vetmja gjë që nuk mund të bëjë në jetë (të paktën deri tani) është një vajzë.

Në festën e bashkëpunimit Fenty x Puma, këngëtarja u pyet nga “E! News” nëse ka diçka që s’mund ta bëjë. “Deri më tani, të kem vajza!”, tha ajo duke qeshur përpara se të nënkuptonte se po planifikon fëmijën e tretë, teksa shtoi: “Mendoj se do të kemprapë djalë herën tjetër. Pra, ne thjesht do t’i mbajmë gishtat të kryqëzuar.”

Riri dhe A$AP Rocky u bënë prindër me djalin RZA në maj 2022 dhe më pas mirëpritën Riot, në gusht 2023.

Rihanna dhe A$AP janë në lidhje që nga viti 2020.

 

 

You may also like ...