Header

Si shoqe, JLo fotografohet me të voglën e saj

Jennifer Lopez ka tërhequr jo pak herë vëmendjen e fansave për format e saj mjaft tërheqëse dhe së fundmi 50-vjeçarja është fotografuar së bashku me vajzën e saj, Emme në Miami duke shkuar për të drekuar. Vajzat dukeshin mjaft bukur bashkë, ndërsa fansat kanë komentuar se ngjasonin si binjake.

Kujtojmë se përveç kohës me fëmijët, Jennifer është shumicën e kohës pranë të fejuarit të saj, me të cilin krijon edhe video mjaft karizmatike.

You may also like ...