Header

Koronavirusi, Madonna anulon koncertet në Francë

Shumë shtete të botës kanë marrë masa drastike për parandalimin e koronavirusit dhe një prej tyre është dhe anulimi i eventeve të mëdha.

Edhe këngëtarja me famë botërore, Madonna anuloi koncertet e saj në Paris që ishin parashikuar të zhvilloheshin në tre ditët në vijim.

Teksa numri i të prekurve dhe viktimave rritet, Franca dëboi 1 mijë persona nga vendi ditën e djeshme.

You may also like ...