Header

Si përfitoi Georgina Rodriguez nga i dashuri i fundit?

Pothuajse të gjithë janë njohur me jetën e Georgina Rodrguez përpara se të takohej me Cristiano Ronaldo-n.

Me detajet e rëndësishme të jetës së saj, siç është fakti që Georgina kishte vështirësi ekonomike dhe me futbollistin ajo është takuar gjatë kohës që punonte si shitëse ne një nga dyqanet e Guç-it,

Një detaj i ri, ose më sakt një thashethem i mediave rozë po qarkullon së fundmi. Sipas Look, një nga ish të dashurit e saj ishte mjaft i gatshëm për ta ndihmuar atë financiarisht për të kaluar disa periudha të vështira.

Konkretisht, njëri prej tyre identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Mësohet se ish-dashuri i jepte modeles 2 000 euro në muaj për të përballuar shpenzimet personale.

Madje, ish-partneri i ka paguar biletat e saj dhe të motrës për të udhëtuar në Argjentinë për funeralin e babait të tyre në vitin 2019.

Por ajo çfarë është me e habitshme sipas mediave rozë është se ndihma ka vazhduar edhe kur Rodriguez ishte tashmë në një lidhje dashurie me futbollistin e njohur.

You may also like ...