Header

Dea Mishel zbulon raportet me ish-banorët!

“Big Brother VIP Albania 2” përfundoi më 6 maj, megjithatë personazhet përfliten edhe tani. Disa orej banorëve s’kanë më komunikim me njëri-tjetrin pas përfundimit të aventurës. Kjo duket se ka ndodhur dhe me Dean. Ish-finalistja e “Big Brother VIP 2”, e ftuar në Top Albania Radio, foli për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri si dhe për jetën e saj private.

Çfarë ka ndryshuar tek Dea pas “BBV”?

Dea: Jam pjekur, kam qenë pak më e papjekur. Është bukur jeta kur je e papjekur, nuk mendon shumë. vepron ashtu si të vjen. Tani jam më e matur. Ishte shumë sfiduese si eksperiencë.

A është në një lidhje Dea Mishel?

Dea: Do doja shumë të kisha një (të dashur), po… Jam fillikat (qesh). Dua një mashkull që të jep siguri. Në jetën time të përditshme unë dua të kem kontroll mbi çdo gjë dhe dua që kur të jem me partnerin të jem unë e qetë dhe të jetë ai që udhëheq.
Me cilët prej ish-banorëve të “BBV” ka ruajtur Dea kontakte dhe shoqëri pas përfundimit të kësaj eksperience?

Dea: Më keni parë mjaftueshëm me Jorin, Kristin. Me Oltën flas në telefon shpesh po akoma nuk jemi takuar”.

You may also like ...