Header

Rosalia në një romancë me Jeremy Allen White?

Rosalia ka lënë pas ndarjen e bujshme me këngëtarin Rauw Alejandro dhe është hedhur në krahët e një partneri të ri.

Revista ‘Us Weekly’ shkruan se ajo po shijon lidhjen e dashurisë me Jeremy Allen White, të cilin ishin fillimisht vetëm miq të mirë.

Aktori 32-vjeçar dhe 31-vjeçarja janë parë disa herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Mësohet se shkëndijat e para të dashurisë lindën gjatë muajt Tetor, atëherë kur edhe dolën thashethemet se dyshja ishin parë në një takim në Los Anxhelos.

Dalja e fundit publike e yllit të serialit televiziv “The Bear” dhe këngëtares ishte në një parking në West Hollywood.

Romanca e White me Rosalia vjen pas puthjes së tij pasionante me modelen Ashley Moore në Gusht. White u nda nga bashkëshortja Addison Timlin pasi ajo bëri kërkesë për divorc në Maj.

Nga ana e saj, Rosalia i dha fund fejesës së saj me Rauw Alejandro në mes të Korrikut pas 3 vitesh lidhje.

Jeremy Allen White and Rosalía Enjoy Smoke Break Amid Dating Rumors

Jeremy Allen White and Rosalía Hold Hands Amid Romance Rumors

You may also like ...