Header

Dua Lipa ka vetëm një ankesë për Golden Globes

Dua Lipa u shfaq si sirenë mbrëmjen e të dielës në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Golden Globes”.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi nga Schiapareli, i ngushtë lart dhe me bisht në pjesën e poshtme. Modeli i fustanit nuk e lejonte Duan të ulej në karrige prandaj ajo me humor ka bërë një ankesë për Golden Globes.

“Faleminderit Golden Globes për një natë kaq të bukur – e vetmja gjë që mungonte ishte një karrige e shtrirë”, shkruan Dua krah videos ku shfaqet duke u munduar të ulet në karrige.

Dua Lipa couldn't sit in her Golden Globes dress : r/popculturechat

You may also like ...