Header

Miley Cyrus rikujton ndarjen nga Liam Hemsworth

Miley Cyrus ka folur hapur për ndarjen e saj nga Liam Hemsworth.

Gjatë një klipi të episodeve të saj “Used to Be Young” në TikTok të mërkurën, ylli i popit zbuloi se e kuptoi se lidhja e saj kishte mbaruar pasi ajo mori një vendim për të performuar në Festivalin Glastonbury 2019 në Angli.

“Vendimi për t’ju përkushtuar lidhjes dhe për t’u martuar me Liam erdhi nga një dashuri 10-vjeçare, por dhe nga një periudhë me shumë trauma” – shpjegoi ajo.

Në atë kohë, ata pësuan shumë humbje dhe thjesht po përpiqeshin të merrnin veten sa më shpejt që të mundeshin, pasi shtëpia e tyre e dashur u dogj gjatë Ëoolsey-t të nëntorit 2018, zjarr në Malibu, Kaliforni.

Dita e shfaqjes në Festivalin Glastonbury ishte dita kur kisha vendosur që nuk do të funksiononte më në jetën time të isha në atë marrëdhënie,” vazhdoi Cyrus.

Këngëtarja e “Luleve” ka shpjeguar më tej se si e detyroi veten të varroste emocionet e saj dhe të bënte një performancë për hir të fansave të saj.

“Ky ishte një moment tjetër ku puna, performanca, personazhi ishin të parat.Dhe mendoj se tani kjo është arsyeja pse është kaq e rëndësishme për mua që të mos jem më kështu. Njeriu është i pari”, tha ajo.

You may also like ...