Header

Rihanna trondit fansat me ‘mesazhin’ në bluzë “Unë jam në pension”: Nuk do të kemi kurrë një album

Fansat e Rihanna-s janë edhe një herë të bindur se nuk do të kenë kurrë muzikë të re.

Rihanna u shfaq në New York e veshur me një bluzë ku shkruhej “Unë jam në pension” dhe njerëzit menduan menjëherë se këngëtarja po vinte nga Kina për të thënë se në industrinë e muzikës, ajo sapo ka dalë në pension.  

Riri është shfaqur me partnerin e saj Rocky, e veshur casual dhe e gjithë vëmendja ka shkuar tek bluza e saj. Njerëzit në X shprehën trishtimin e tyre dhe morën ‘mesazhin’ në bluzën e saj si shenjë se albumi i shumëpritur nuk do të vijë kurrë.

“Bluza e Rihannës ma theu zemrën”; “Ajo vetëm më tha ‘më lini të qetë, jam pensionist, nuk ka album’”; “Nuk më duhej sot. Të gjithë presim një album prej saj”, ishin disa nga komentet që i referoheshin një albumi që fansat e këngëtares e presin prej vitesh, shkruan Anabel.

Nëse po mendoni se mund të jetë thjesht një rastësi, ndoshta nuk është. Riri shquhet si një person që jep mesazhe përmes veshjeve dhe kombinimeve të saj. 

Pavarësisht nga ajo që thoshte bluza e saj, këngëtarja fituese e Grammy-t, konfirmoi së fundmi se është në punë një album i ri ndërsa foli për Extra në prill.

Do të jetë e mahnitshme,” vuri ajo. “Kjo është arsyeja e vetme që nuk ka dalë ende.” Artistja  shtoi, “Unë dua të luaj dhe ndihem sikur muzika është një shesh lojrash dhe dua të argëtohem me të dhe të tregoj me të vërtetë se ku jam.”

Rihanna trolls fans with 'I'm retired' T-shirt while out in NYC

Rihanna trolls fans with 'I'm retired' T-shirt as she has not released an  album for over EIGHT years | Daily Mail Online

Rihanna wears 'I'm retired' T-shirt in NYC while covering stomach amid  'baby number three' claims - The Mirror US

Rihanna trolls fans with 'I'm retired' T-shirt while out in NYC

You may also like ...