Header

Mungoi në gjysmëfinalen e “Ferma VIP”, reagon Fjoralba Ponari

Fjoralba Ponari ka reaguar lidhur me mungesën e saj në spektaklin e madh të gjysmëfinales.

Moderatorja publikoi disa foto, duke theksuar se ishte e përgatitur për spektaklin dhe e kuruar deri në detaje, por një problem shëndetësor bëri që të mos ishte e pranishme, gjë të cilën e dëshmon edhe me një fotografi.

“Si duhej të kishte shkuar & si shkoi?!

Falenderuese pafund për çdo mesazh të ngrohtë, në këto momente!”, shkruan ajo.

You may also like ...