Header

Rihanna provokon me koleksionin e ri

Rihanna është cilësuar si këngëtarja femër më e pasur, në të gjithë botën, me një pasuri më të lartë se sa damat madhështore të pop-it, Madonna, Celine Dion dhe Beyonce.

Ylli i muzikës ngre temperaturat teksa pozon për koleksionin e saj të ri Savage x Fenty, e shihet teksa nxjerr në pah asetet e saj mahnitëse e veshur me lingerie dhe një korse, të zbukuruara me lule.

You may also like ...