Header

Ben Stiller mund t’i bashkohet ekipit të “Fast and Furious”

Seria e filmave “Fast and Furious” mund të përfshijë edhe një prestar të ri të ekipit të aktorëve.

Është fjala për aktorin e njohur, Ben Stiller, që sipas spekulimeve, shumë shpejt mund të fillojë me xhirimin e skenave për filmin e ri.

Në bazë të njoftimeve të fundit, 54-vjeçari pritet të jetë pjesë e vazhdimit të nëntë të filmave aksion.

Ky lajm është interesant dhe ndoshta i papritur kur kihet parasysh se kanë mbetur vetëm edhe dy muaj para premierës së filmit të ri.

Në vazhdimin e nëntë kthehen Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster e Nathalie Emmanuel, ndërsa atyre u bashkëngjiten edhe John Cena e Charlize Theron.

You may also like ...