Header

Rihanna prezanton veshjet e meshkujve për Louis Vuitton

Rihanna bëhet imazhi i markës së famshme franceze për veshjet luksoze Louis Vuitton. Ajo shfaqet në këtë poster të ri, teksa ekspozon disa prej veshjeve dhe aksesorëve më të rinj. Në poster, ajo shfaq ekspozon edhe barkun e shtatzënisë, teksa është në pritje  të fëmijës së dytë.

Veshjet e ekspozuara në këtë poster janë pjesë e koleksionit të ri për meshkuj Pranverë Verë 2024.Si imazh të fushatës promovuese të koleksionit të ri, Rihanna-n e zgjodhi Farrell Williams, i cili sapo është zgjedhur si drejtues artistik i Louis Vuitton. Ky është i pari koleksion i tij.

Farrell Williams është i famshëm si producent muzikor, por ka një karrierë në ngjitje në fushën e modës që nis që nga fillimi i viteve 2000. Ai ka bërë dizenjime veshjes edhe për shtëpi të tjera të famshme si Diesel, Channel e Adidas.

Pregnant Rihanna Is The Face Of Pharrell's First Louis Vuitton Campaign -  Voir Fashion

You may also like ...