Header

Princi Harry zbuloi pasigurinë më të madhe të Meghan Markle

Meghan Markle në ditën e saj të dasmës filloi një trend të madh, me nuset që priren drejt një pamjeje të freskët dhe më natyrale sesa plot grim.

Në ditën e madhe të saj dhe të Princit Harry, Meghan la lëkurën e saj të shkëlqente, me njollat e saj të shfaqeshin në vend që të mbuloheshin, ndërsa në një klip nga Spare, Princi Harry zbuloi se i pëlqen qukat e Meghan-it, pavarësisht faktit se Dukesha ndihet e pasigurt për to.

Duke rrëfyer natën pas takimit të tyre të parë, Harry zbuloi se Meghan Markle e telefononte me video me të gjithë grimin e hequr.

“Ajo e kishte larë fytyrën ”, ka shkruar ai, para se të shtojë: “ Unë thashë: “O zot, i dua qukat e tua ”. Meghan reagoi ndaj komplimentit të Harry-t, me princin duke shpjeguar: “Ajo mori frymë shpejt. Ajo më tha: Sa herë që fotografohej, i hiqeshin qukat’

Princi Harry i bëri disa referenca Spare për Meghan Markle dhe kishte vënë në dukje se ajo ishte shumë e butë, gjë që ai nuk e priste nga një aktore hollivudiane. Në fakt, për udhëtimin e tyre në Botsvana, një nga të parët, ai kishte përmendur: “Kisha stereotipe të turpshme: aktorja amerikane është e barabartë me një diva. Për tronditjen dhe kënaqësinë time, nuk kishte asgjë në valixhe përveç gjërave thelbësore. Pantallona të shkurtra, xhinse të grisura dhe ushqime, edhe një dyshek joge.

You may also like ...