Header

Publikohet traileri për jetën e Britney Spears pas konservatorit

Të hënën, u publikua një trailer për një speciale televizive të ardhshme që do të hetojë jetën e Britney Spears vetëm 1 vit e gjysmë pasi iu hoq konservatori i saj.

Specialja, e titulluar “TMZ Investigates: Britney Spears: Çmimi i Lirisë”, thuhet se do t’u japë shikuesve një vështrim të brendshëm të martesës së artistes me Sam Ashgari, një ndërhyrje e dështuar, familjes së saj dhe më shumë.

“Britney Spears ka pasur një vit e gjysmë liri që nga mbarimi i konservatorit, por ka probleme të mëdha”, dëgjohet të thotë transmetuesi dhe producenti ekzekutiv i TMZ, Harvey Levin, në fillim të trailerit. Klipet në trailerin prej 30 sekondash janë zbuluese, me kryeredaktorin e TMZ, Fabian Garcia, që pretendon se Spears “është konfliktuar fizikisht me Sam”, ndërsa Levin pretendon se martesa e saj është në “telashe të thella”.

Për më tepër, speciali do të hetojë se si Spears e kalon çdo ditë dhe “të zbulojë shqetësimin e njerëzve më të afërt se ajo është një rrezik për veten dhe të tjerët”, sipas një njoftimi për shtyp. Charles Latibeaudiere, producent ekzekutiv i TMZ dhe një nga mikpritësit e speciales, është dëgjuar madje duke ofruar një vëzhgim “alarmant” që ata

Specialja një orëshe pritet të shfaqet premierë të hënën, më 15 maj, në orën 21:00.  Ai gjithashtu do të jetë i disponueshëm në platformën e transmetimit të Hulu dhe Fox Entertainment, Tubi.  Gjatë disa viteve të fundit, Spears ka duruar pjesën e saj të madhe të vështirësive dhe fitoreve – duke përfshirë fundin e konservatorit të saj 13-vjeçar, i cili u hoq në nëntor 2021.

You may also like ...