Header

Kourtney Kardashian njofton se është shtatzënë në një mënyrë të pazakontë

Kourtney Kardashian është shtatzënë!

Ajo po pret një fëmijë me bashkëshortin Travis Barker dhe lajmin e dha në koncertin e Blink-182 në Los Angeles më 16 qershor. Kourtney mbajti një pankartë në duar ku shkruante: “Travis, unë jam shtatzënë”.

Kourtney Kardashian pregnant, expecting baby with Travis Barker

Shtatzënia e Kourtney vjen një vit pasi u martua me rokerin në Itali. Dasma e 22 majit ishte në fakt hera e tretë që çifti shkëmbyen betime, pasi u martuan gjatë një ceremonie në Las Vegas në prill. Megjithatë, në atë kohë ata nuk kishin certifikatë martese. Javë më vonë, çifti u martuan ligjërisht në një gjykatë në Santa Barbara, Kaliforni.

Tani, të sapomartuarit po hyjnë në një kapitull të ri së bashku teksa përgatiten për të mirëpritur një fëmijë. Siç e kanë parë fansat në emisionin e tyre në Hulu, The Kardashians, Kourt dhe Travis kanë kohë që po përpiqen të kenë një fëmijë së bashku.

Bebushi do t’i bashkohet tre fëmijëve të Kourtney nga një marrëdhënie e mëparshme me Scott Disick: Mason Disick, 13 vjeç; Penelope Disick, 10 vjeç; dhe Reign Disick, 8 vjeç. Ndërkohë, Travis ka fëmijët Landon Barker, 19 vjeç dhe Alabama Barker, 17 vjeç, me ish-bashkëshorten Shanna Moakler. Ai është gjithashtu njerku i Atiana De La Hoya, 24 vjeç.

You may also like ...