Header

Pas Adele, Dua Lipa e para që arrin këtë super sukses

Albumi i fundit i Duas, i titulluar “Future Nostalgia” ka rezultuar një sukses i jashtëzakonshëm.

Madje, ky album po qëndron prej javësh në vendin e parë në “Top Charts”, diçka që e kishte arritur vetëm këngëtarja Adele me albumin “25”.

Këtë sukses e ka ndarë vetë Dua në Instagram, tepër e lumtur për arritjet e saj.

Shumë analistë të muzikës e kanë konsideruar këngëtaren shqiptare gjithashtu si kanditate për një seri çmimesh “Grammy” këtë vit, duke vlerësuar në maksimum talentin dhe punën e saj.

You may also like ...