Header

Elvana provon aventurën e veçantë në Islandë

Edhe pse nuk është gjithmonë shumë aktive në ‘Instagram’, postimet e Elvana Gjatës janë nga më të veçantat. Së fundmi ajo ka ndarë me të gjithë një eksperiencë të rrallë dhe një sport të ‘çmendur’. Elvana ka udhëtuar drejt Islandës dhe në videon e publikuar shfaqet duke i dhënë një motorri në mes të borës dhe të të ftohtit, por pamjet e ofruara janë mbresëlënëse. Në video nuk ka munguar as sensi i humorit të këngëtares, e cila shprehet se mezi pret të kthehet pasi po vdes për bukë. Menjëherë ndjekësit e saj kanë komentuar, duke mbetur të mrekulluar nga kjo eksperiencë e Elvanës.

https://www.instagram.com/p/B8bfC5Rpmxo/?utm_source=ig_embed

You may also like ...