Header

Partneri i Genta Ismajlit: Zyrtarisht jam kosovar

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli, kohët e fundit është tepër aktive në rrjetin e saj social “Instagram”, ku poston shpesh edheë foto me partnerin e saj turk Usta.

Së fundmi ata kanë hapur edhe një “Instagram” të përbashkët dhe hedhin foto apo video të ndryshme së bashku, ku shihen shumë të dashuruar.

Së fundmi ata kanë postuar një foto, ku shfaqen para një flamuri shqiptar dhe shkruajnë: “Tashmë jam zyrtarisht kosovar”.

Mesa kuptohet, ky postim i përket biznesmenit turk, të cilit mesa duket po i pëlqen shumë Kosova.

You may also like ...