Header

Nick Jonas rrëzohet në skenë gjatë koncertit në Boston

Këngëtari u rrëzua paksa në skenë gjatë një koncerti të martën në Boston, ndërsa ishte në turne me shokët e tij të grupit Jonas Brothers, Joe dhe Kevin.

Siç shihet në videot e postuara në mediat sociale, grupi po performonte këngën e tyre “Celebrate” kur Nick ra në një vrimë të madhe në skenë menjëherë pas tij.

Pas një çasti, Nick u ngrit shpejt nga rënia e frikshme, duke u ngritur menjëherë dhe duke vazhduar me këngën si një profesionist i plotë.

“Është shfaqja jonë më ambicioze që kemi bërë ndonjëherë”, tha Nick në një intervistë me People në fillim të këtij muaji.

Ai shtoi se “ndërtimi i pesë albumeve brenda një nate ishte një sfidë që nuk mendoj se e kuptonim plotësisht” dhe se ndihej “e mahnitshme” të shikoje prapa në “rrugën që na solli në këtë moment tani”.

You may also like ...