Header

Margot Robbie merr një ofertë të pazakontë me vlerë 500,000 dollarë

Pas suksesit të madh të filmit të saj “Barbie”, aktores Margot Robbie po i hapen dyer të reja në karrierën e saj.

Aktores i janë ofruar mbi gjysmë milioni dollarë për fotot e këmbëve të saj.

Fun with Feet, një platformë në internet ku njerëzit blejnë dhe shesin imazhet e këmbëve të tyre, thuhet se ka propozuar një pagesë mahnitëse prej 537,650 dollarësh NZ për fotot e Robbie.

Daily Mail raportoi se asaj i ishte dërguar një letër zyrtare e cila e bëri ofertën.

“E dashur Margot, emri im është Liz dhe bëj mijëra fotografi duke shitur këmbë në Fun With Feet”, filloi, sipas medias.

“Do të doja të bashkëpunoja me ju për disa përmbajtje të frymëzuara nga Barbie që do të na fitojnë të dyve miliona. Plus, “Argëtim me këmbët” po ju ofrojnë t’ju paguajnë 250 mijë £ (537,650 dollarë NZ) si një bonus fillestar.

“Nëse kam të drejtë, ne do të jemi në gjendje të përfitojmë nga ngjashmëria jonë – dhe obsesioni i botës me gjithçka Barbie – pa fund, falë këmbëve tona!”

“Liz” i bëri ofertën edhe Ryan Gosling, i cili luan Kenin në filmin hit. As ai dhe Robbie nuk i janë përgjigjur publikisht kërkesës.

You may also like ...