Header

E papritur/ Luizi heq nga Instagrami “shokët” e tij

Edhe pas përfundimit të Big Brother Vip, instagrami i Luizit vijon të jetë në vëmendje.
Së fundmi, në instagramin e Luizit është vënë re që ai ka hequr nga lista e personave që ndjek shokët e tij të ngushtë Marion dhe Jonin.

Një gjë e tillë ka ndodhur dhe me Meridian Ramcaj, i cili është cilësuar si një prej personave që mbëshetën faktin e marrjes nën menaxhim të figurës së këngëtarit nga TCH.

Nuk dihet ende cfarë qëndron pas kësaj, nëse ka një krisje mes miqve apo nëse Luizi ka mësuar dicka që si ka pëlqyer jashtë.

You may also like ...