Header

Kritika për fustanin e Margot Robbie në SAG Awards!

Aktorja e njohur Margot Robbie mori pjesë në ndarjen e çmimeve të ‘Screen Actors Guild’ me një fustan mahnitës të frymëzuar nga roli i saj tek ‘Barbie’, por jo të gjithëve u pëlqeu. Ylli australian  mbërriti në ‘Shrine Auditorium’ në Los Anxhelos e veshur me një fustan të zi ‘Schiaparelli’ me pëlhurë rozë që mbështillej rreth shpatullave dhe belit të saj dhe shtrihej deri në tokë

Dukej madhështore, por mjaft ndjekës pretenduan se në rrjetet sociale se kjo veshje  nuk i përshtatej Margot. Pse vazhdojnë t’ja bëjnë këtë asaj?” pyeti një fans, ndërsa një person i dytë shtoi: Ajo nuk duket rehat.

“Nuk mund ta besoj se po e them këtë, por kjo është ndoshta pamja më e keqe që kam parë ndonjëherë tek Margot” shkroi një tjetër. Ndërkohë shumë prej tyre ishin të mendimit se Margot dukej sikur kishte mbështjellë një batanije rreth fustanit.Margot u nominua për performancën e jashtëzakonshme nga një aktore femër në një rol kryesor për interpretimin e saj në ‘Barbie’, por humbi pasi çmimin e mori Lily Gladstone e filmit ‘Killers of the Flower Moon’.

2024 SAG Awards Red Carpet: Margot Robbie, Anne Hathaway, and Selena  Gomez's Outfits, Shoes, and Accessories | Fashonation

Margot Robbie Takes New Twist on Barbie at 2024 SAG Awards

 

Margot Robbie Wows At SAG Awards With Dramatic 'Barbie' Look | HuffPost  Entertainment

You may also like ...