Header

Meghan Markle akuzohet se ka kopjuar look-un e Kate Middleton

Meghan Markle is celebrating her friend Misan Harriman's latest accolade. https://www.tiktok.com/@theroyalfaamily/video/7225616010068380955 The Duchess of Sussex, 38, introduced the photographer, entrepreneur and social activist via video before his recent TED Talk, her first appearance since Buckingham Palace confirmed she would not attend King Charles' coronation with her husband Prince Harry. "Our next speaker has an unmatched eye for a good photograph. I've experienced his talent firsthand as he's captured many meaningful milestones for me and my family, and I know there are many others who share in this experience," Meghan began. "His lens has photographed everything from events that have changed the world, invisible moments we all desperately needed to see, along with some of the planet's most recognizable faces," she continued. "But this was not always his path, and you might be surprised to hear not who, but what, he credits for his success. I'm so thrilled to welcome to the stage, my dear friend, Misan Harriman."

Meghan Markle ka bërë paraqitjen e saj të parë që kur njoftoi se nuk do të marrë pjesë në kurorëzimin e mbretit Charles dhe disa thonë se pamja e saj e re është e ngjashme me kunatën, Princeshën Kate Middleton.

Meghan Markle është rikthyer teksa bëri një paraqitje surprizë në një video homazhimi për mikun Mizhan Harriman dhe të gjithë sytë ishin tek pamja e saj e re. Meghan i mbante flokët e saj të gjata drejt dhe fansat shpejt e vunë re ngjashmërinë e saj të jashtëzakonshme me Kate Middleton.

Markle shihet me flokë të hapura sportive me një nuancë të ngrohtë mjalti, më shumë si ajo e Kate Middleton, dhe grim natyral, gjithashtu i favorizuar nga Princesha e Uellsit.

Ajo duket si Kate Middleton! “Uau!“, tha një tifoz mbretëror. “Ajo ka filluar t’i ngjajë shumë Princeshës së Uellsit… ” komentoi një tjetër. Që kur u shpall fejesa e Meghan Markle me Princin Harry në nëntor 2017, krahasimet mes dy grave kanë qenë të pashmangshme. Dy gratë duket se kanë shumë të përbashkëta përsa i përket stilit, që nga palltot deri tek fustanet me ngjyrë.

Ndërsa pamja e re e Markle sigurisht që ka ndezur diskutime, është larg nga tema e vetme që ka dukeshën në qendër të vëmendjes. Ajo u përfol së fundmi pasi njoftoi në fillim të këtij muaji se nuk do të marrë pjesë në kurorëzimin e Charles më 6 maj.

You may also like ...