Header

Adrola Dushi feston ditëlindjen, ja pamjet nga festa madhështore e 30-vjetorit të modeles

Adrola Dushi ka realizuar një festë madhështorë për ditëlindjen e saj. Modelja ka festuar 30-vjetorin së fundmi dhe ka realizuar një festë me njerëzit e saj më të afërt.

Lule, limona, det, freski- ishin elementet kryesore të kësaj feste. Adrola dukej si gjithnjë shumë elegante e veshur me një fustan nude.

Brenda 30-vjetorit të Adrola Dushit

Brenda 30-vjetorit të Adrola Dushit

“Unë jam një njeri jo thjeshtë me fat, por një njeri i llastuar nga fati. Kam kaluar një ditë si të jetë një ëndërr, kam marr kaq shume dashuri te sinqerte, gëzim, e hare”- shkruan modelja.

You may also like ...