Header

Më 14 shkurt vjen albumi i Justin Bieber

Justin Bieber ka vendosur të rikthehet në muzikë për të gjithë adhuruesit e tij të cilët kanë kërkuar që artisti të sjellë këngë të reja.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, 25-vjeçari ka treguar se albumi i ri muzikor do të publikohet në ditën e të dashuruarve në 14 shkurt.

Fansat janë shprehur mjaft të entuziasmuar dhe kanë lënë një sërë komentesh në ‘Instagram-in’ e Bieber duke theksuar se janë shumë të lumtur për këtë moment.

View this post on Instagram

Album out Friday. @dudewithsign

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

You may also like ...