Header

Marrëdhënia me Amosin, Dea Mishel flet për herë të parë!

Kimia mes Dea Mishel dhe Amos Zaharia është komentuar shumë në mediat sociale pasi ata iu bashkuan “Big Brother VIP”. Por, a ka mundësi që mes tyre të ndodhë diçka më shumë se ndenjat që shfaqën gjatë BBV?

E ftuar në “Më lër të flas”, finalistja e “BBV” shpjegoi përfundimisht raportin e saj me aktorin. Ajo u shpreh se nuk ka pëlqim për të, madje nuk ruan as miqësi.

Donaldi: Nuk ke më kontakte, miqësi?

Dea Mishel: Jo pra. Nuk është se kisha turp brenda dhe prita

Donaldi: Po pse, ai djali i mirë është…

Dea Mishel: Po, shumë djalë i mirë është. E vlerësoj shumë.

(Donaldi nuk flet)

Dea Mishel: Mos u mërzit

Donaldi: Po çfarë do më? Ai djalë king është, nga familje e mirë vjen

Dea Mishel: Po, të gjitha i ka. Nuk i mungon asgjë.

Donaldi: Ka lidhje me mbretër. Është vëllai i princeshës

Dea Mishel: Një shok shumë i mirë…

Donaldi: Dakord.

You may also like ...